KRUHOVÝ TRÉNINK

Skupinový trénink v počtu od 5 až 15 osob. Kruhový trénink je komplexní kondiční a kardio trénink, zaměřený na procvičení celého těla. Zahrnuje prvky intervalového, silového i funkčního tréninku Cvičí se na určený čas na jednotlivých stanovištích, které jdou po sobě v promyšleném sledu.

Lekce kruhového tréninku

INDOOR I OUTDOOR

Kruhový trénink je komplexní a intenzivní cvičení s úžasnými výsledky. Cvičit můžete jak ve fitness centru, tak i venku. Procvičíte celé své tělo už během pouhých 30 minut.

CARDIO

Trénink posiluje svaly celého těla včetně srdce. Na stanovištích jste určitý čas (od 30sec) a mezi nimi je pouze malá pauza na přechod k dalšímu stanovišti. 1 kolo odpovídá cca 15min. času. Rozhodně se zapotíte. Některá stanoviště jsou typem pouze cardio, zvyšují srdeční tep, tím podporují spalování tuku a zlepšování kondice.

KONDICE A SÍLA

Kruhový trénink je vytvořen tak, aby ho každá skupina zvládla a průběžně se zlepšovala. Výhodou tréninku je, že procvičíte celé tělo na různých stanovištích, které jsou cardio i silovějšího charakteru. Používají se činky, kettlebelly, hrazdy, gumy, bosu, trx..Zkrátka vše, co vám pomůže rapidně zlepšit kondici. nabrat sílu a pálit tuk.

SPALOVÁNÍ TUKU

Během tréninku vypotíte spoustu kalorií a pokud chodíte pravidelně, budete krom ostatních benefitů hubnout. Tento trénink je ideálním a rychlým nástrojem pro formování postavy, hubnutí a redukci tuku.

"Starej se dobře o své tělo. Je jediným místem, kde můžeš žít. "

Ceník

Jednotlivec
1 vstup
250 Kč
Jednorázově

Outdoor i indoor

Permanentka
1 x týdně
1 000 Kč
Měsíc

Outdoor i indoor

Permanentka
2 x týdně
1 600 Kč
Měsíc

Outdoor i indoor

LOKALITA A KONTAKT

INDOOR I OUTDOOR TRÉNINKY

LOKALITA

Přes jarní a letní měsíce tréninky probíhají v ZŠ u Lesa, Říčany, a na workoutovém hřišti v Říčanech.
Přes podzim a zimu v ZŠ Nerudova v Říčaneh a v tělocvičně v Mnichovicích.
Sledujte naše instagramové stories, kde průběžně uvádíme termíny. 

Kontakt a rezervace: 728 222 413.