Doporučuji Eriku jako osobní trenérku. Erika pracovala jako můj fitness trenér více než pět let a byla nejoblíbenější a nejschopnější ze všech mých trenérů. Spolupracuje skvěle se svými klienty a její znalosti fitnesss a fyziologie jsou bezkonkurenční. Erika s klienty pracuje individuálně. Někteří chtějí získat kondici a být fit, ale další skupinou jsou osoby, které jsou po zranění a potřebují rehabilitační program. Erika poskytuje a vytváří fitness programy a individuální cvičební režimy. Má dlouhý seznam zákazníků, kteří s ní chtějí pracovat a je schopna pomáhat lidem dosahovat velkolepých výsledků s různými cíli. Erice velice záleží na klientech a má schopnosti rozvíjet plány, které jim skutečně pomohou, a proto ji velmi doporučuji. Její interpersonální dovednosti, znalosti a schopnosti v oblasti fitness a její pečlivá pracovní etika z ní činní nejlepšího trenéra, kterého znám.
Helena Finance Director
Jsem klientem Eriky již několik let. Erika je opravdu profesionálka. Po prvním setkání a posuzování mé tělesné konstituce připravila fitness tréninky a stravovací plán přímo na míru. Trénovala mě, vedla mě a motivovala mě. Díky ní jsem byla schopna zhubnout 15 kg. Přestože jsem dosáhla svého cíle, pokračuji v trénincích s Erikou kvůli její osobnosti, postoji a profesionalitě. Velice doporučuji Eriku těm, kteří chtějí něco udělat pro zdraví, zlepšit svou kondici a bojí se jít do posilovny. S Erikou získáte opravdu dobrého kouče.
RadkaSales Manager CEE
Eriku znám jako výborného odborníka na zdravou výživu i jako zkušenou fitness trenérku, navíc je to sympatická a příjemná holka. Jestli chcete udělat něco pro své zdraví, tak doporučuji:-)
Hanus Projektový manažer
Po prvním "houserovi" ve 34 letech a zablokované krční páteři jsem se musela dát nějak dohromady. Konkrétně posílit vnitřní stabilizační systém. Na rehabilitaci mi ukázali pár cviků a pak už jsem se musela starat sama. Erika mi pomohla uspořádat jídelníček a hlavně cvičit tak, abych posilovala opravdu to, co mám, správně dýchala a všechny ostatní věci, které při skupinovém cvičení lektor prostě neuhlídá. V současné době chodím stále cvičit a cítím se báječně!
Martina
Před 3 lety jsem se rozhodla po delší odmlce začít znovu cvičit. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala shodit více kilo, rozhodla jsem se pro formu cvičení pod dohledem trenérky. Postupně a nenásilnou formou jsme společnými silami začaly mé tělo (v té době převážně tuky a trochu svalů) zvykat na pravidelný pohyb a na pozvolnou redukci stravy. A ejhle ono to šlo! Postupně, nenápadně ale zaručeně. Rok s rokem se sešel a já měla dole cca 7 kg a co hlavně -  cítila jsem se v pohodě a v mnohem lepší náladě. Dnes už je to, jak jsem napsala, více jak 3 roky. Váhu si udržuji cca o 14 kg nižší, než když jsem se cvičením začala. Je mi 44 let - mnohé z nás by si mohly myslet, že v tomto věku, už se zhubnout téměř nedá, ale není to pravda, chce to jen vůli, disciplínu, radost z pohybu a především dobrého trenéra, který stojí za vámi, je na vás přísný, ale to dělá právě proto, že vás má rád a chce abyste dosáhli svého cíle. Myslím, že cvičení patří (alespoň pro mě) k životu tak jak voda a vzduch.“
Anička
Trénovat jsem začala, když se u mě objevily vleklé zdravotní problémy: bolesti a otoky nohou, zadýchávání, chronická únava a podobně. Vzhledem k tomu, že jsem v posledních letech začínala neúspěšně cvičit již několikrát: fitness centrum i úprava jídelníčku s výživovými poradci, jsem se nakonec rozhodla najít si osobní trenérku. Erika z Body Trainers ke mně už od začátku přistupovala velmi individuálně, což nepovažuji za samozřejmost, kdy respektuje moje slabosti, i když je důrazná, ale nic mi nevnucuje a mně to naprosto vyhovuje. Mé nejméně oblíbené cviky jsou ty s vlastní vahou a naopak mám nejraději ty na přístrojích. I když mám zatím velké rezervy v pravidelné docházce do fitka, vím, že chci pokračovat a motivací mi je zdravé tělo a dobrý pocit z toho, že cítím, že žiju. Musím zdůraznit, že k celkové změně životního stylu, byť po krůčkách, jsem musela dojít především změnou v myšlení! Jak se říká: „Všechno začíná v hlavě.“ Těm, kteří začínají nebo se rozhodli začít, doporučuji nesnažit se udělat změnu ráz na ráz. Z vlastní zkušenosti vím, že vše musí dozrát, a pokud přepálíte začátek, může to vést k tomu, že po krátké době odpadnete a budete mít k další změně i ke cvičení samotnému odpor.
Naďa
V roce 2016 jsem se přestěhovala do Říčan a začala hledat místo, kam bych zase mohla chodit na kruhové tréninky. Sympatickou Eriku z Body Trainers jsem potkávala ve fitku v Říčanech, a když jsem se dozvěděla, že bude organizovat kruhové tréninky, hned jsem je šla vyzkoušet. V létě je outdoor kruhový trénink pecka, ale v zimě se samozřejmě těším i na kruhové tréninky v tělocvičně.
Petra
Je to už rok co jsem začala pravidelně cvičit pod odborným dohledem skvělé trenérky Eriky z Body Trainers. Chtěla jsem pro sebe něco udělat a zpevnit své tělo ještě předtím, než dovrším čtyřicítku. Také jsem chtěla vystoupit z každodenního stereotypu, zkusit něco nového, lépe jist, odreagovat se a vyčistit si hlavu od problémů. Moje začátky byly těžké, protože jsem z totální nečinnosti přešla do režimu intenzivní aktivity, po které bolí celé tělo. Ale jak říká Erika: „Co bolí to sílí.” Uspokojuje mě, když druhý den po tréninku cítím svaly, o kterých jsem předtím ani nevěděla, že je mám. Teď se na cvičení pokaždé těším. Není to žádná rutina, protože při každé hodině měníme stroje i cviky a pokaždé se najde něco nového, co jsem ještě nedělala. Trenér je nejen odborník na tělo, ale i psycholog, který naslouchá a poradí i v jiných oblastech než jen ve fitnessu a zdravé výživě. Cvičení mi přineslo hodně: nové přátele, vyrýsovanou postavu i odreagování a já už se ničeho z toho nechci vzdát! I když jsem někdy hodně unavená a cvičit se mi nechce, vzpomenu si jaká je při tom legrace, a jaký dobrý pocit mám z toho, že pro sebe něco dělám.
Katka

PROMĚNY PŘED/PO