OFFICE TRÉNINK

FITNESS A ZDRAVÍ AŽ K VÁM DO FIRMY

KOMU JE OFFICE TRÉNINK URČEN
Našeho „Office“ tréninku se mohou účastnit všichni zaměstnanci bez rozdílu. Tréninky nabízíme individuálně i skupinově. Tréninky jsou přizpůsobené trénované skupině na základě vstupní konzultace a diagnostiky.
JAK OFFICE TRÉNINK FUNGUJE

Tréninky probíhají přímo ve firmě (pokud disponuje vlastními prostory) nebo v externím fitness centru a na venkovních workoutech. Cvičení je vedené formou kruhového tréninku. Může být zaměřeno také proti bolestem zad jako kompenzace sedavého způsobu života. Frekvence a rozvrh se vždy stanovují předem.

VÝHODY PRO ZAMĚSTNANCE

Služba přímo v kanceláři či v její docházkové vzdálenosti. Možnost využití Multisport karty, benefitních poukazů sodexo a edenred. Trénink je uzpůsoben na míru s přímou kontrolou výsledků (možnost měření, vážení). Tyto výsledky jsou k dispozici online. K hlubší analýze a měření používáme přístroj Inbody 770.

CO SI VAŠI ZAMĚSTNANCI ODNESOU
Lepší kondici, psychickou pohodu a samozřejmě i čistší mysl a větší pracovní nasazení. Dalším pozitivním benefitem je zlepšení týmovosti a upevňování koletivu. Pořádáme pravidelné soutěže a výzvy, o zábavu je zkrátka postaráno. Zdravý zaměstnanec je spokojený zaměstnanec!
VÝHODY PRO ZAMĚSTNAVATELE

Podpora fyzického a psychického stavu zaměstnanců, zlepšení jejich kondice a výkonosti, předcházení bolestem zad. Služba upevňující kolektiv. Výsledky „Office“ tréninku jsou měřitelné a viditelné v online systému. Zaměstnanci můžou cvičit v místě pracoviště nebo docházet do fitness centra. Máme 10 let zkušeností v oboru fitness a zdraví a zakládáme si na profesionálním přístupu.

ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ

„Office“ trénink můžete podpořit i zdravým stravováním, které jsme vašim zaměstnancům schopni zajistit skrze dodávku krabičkové diety. Zaměstnanci mají možnost zvolit z různých variant, které jsou přizpůsobené denní kalorické potřebě a lze je upravovat dle dalších požadavků (intolerance, počet jídel).

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

ZDRAVÉ SVAČINY A KRABIČKOVÁ DIETA

Rozumíme tomu, že zaměstnanci jsou v dnešní době časově vytížení a nemají doma čas na přípravu jídla. Proto nabízíme dodávku zdravých svačin, ovoce a krabičkové diety do kanceláří. Vždy vybíráme dodavatele, kteří nabízí kvalitní a čerstvé potraviny.

 

MASÁŽE

Zajišťujeme masáže až do kanceláře nebo využití masáží v externím studiu. 1 masáž trvá standartně 20min. Minimální počet objednávky je 5 zaměstnanců během 1 časového úseku. Akceptujeme benefitní poukazy.

 

SEMINÁŘE O ZDRAVÍ

Dnešním důležitým faktorem je věnovat dostatečnou péči zdraví a balancu. Proto děláme semináře, kde se zaměstnanci dozví o kompenzaci sedavého způsobu života, o zdravé výživě, cikardiánním rytmu a life balancu.

 

ZAJIŠTĚNÍ SPORTOVNÍCH A ZÁBAVNÍCH AKCÍ A TEAMBUILDINGŮ

Plánujete firemní večírek, společenskou akci? Rádi se toho ujmeme a připravíme pro vaše zaměstnance zábavný program.

 

SPOLUPRÁCE

ÚČETNÍ FIRMA UOL

870

Počet kruhových tréninků

532

Spokojených zaměstnanců

11600087

Spálených kalorií

Spojte se s námi

Těšíme se na spolupráci