O nás

Od roku 2012 pořádáme sportovní akce a specializujeme se na trénování osob. Od letošního roku pořádáme pro Vaše děti a juniory tématické příměstské tábory v Říčanech a výlety pro děti od 6 do 12 let  s celodenní stravou, pitným režimem. Tábory jsou plné zábavy, únikových her, sportovních aktivit, jízdy na koních, míčových her, dobrodružných výletů, soutěží a dalších překvapení. Mladší děti přijímáme po domluvě. Společnost má uzavřenou pojistnou smlouvu pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku u Kooperativa pojišťovna, a.s.,Vienna Insurance Group.

Základní informace

Organizace

Instruktoři jsou vzděláním SŠ a VŠ, specializací na sportovní aktivity.  Všichni mají také kurz první pomoci. Tábor pořádáme přes celé letní prázdniny 1. 7. 2020 – 28 . 8. 2020. Každý všední den ráno proběhne předání dítěte od 7:30 do 8:30 hodin dle předchozí domluvy a vyzvednutí dítěte je v čase od 16:00 do 17:00 hodin dle předchozí domluvy.

Lokalita

Jsme aktivní příměstský tábor v Říčanech, využíváme vnitřní prostory při nepřízni počasí a pro vnitřní aktivity. Další program je zajištěn v tělocvičnách, na hřišťích, v přírodě apod.

Stravování

Naše zaměření je sportovní, proto máme pro děti zajištěnou i zdravou stravu, 2 svačiny a teplý oběd. Stravování je důležitou složkou pro zdravý vývoj dítěte, proto je složení menu navrženo výživovou poradkyní a připraveno s použitím kvalitních a čerstvých surovin.

Sportovní aktivity

Pro děti pořádáme sportovní aktivity u kterých se budou bavit. Využíváme hřiště, parky a přírodní workouty. Pořádáme i jízdy na koních, hraní minigolfu, míčové hry, plavání, bruslení. Záleží také na věku skupiny a zájmu. Programy jsou koncipované vždy 5 dní od pondělí do pátku a jsou rozesílané rodičům mailem.

Výlety

V Česku je mnoho zajímavých míst k výletům a procházkám. Hrady, zámky a další historická, poutní místa jsou naším cílem. Děti se budou bavit i na cyklovýletech. Spolupracujeme se zábavnými agenturami, kterými jsou např. Yellow point.

Doprava

Praha a okolí (PID), výlety mimo Prahu žlutým busem Student Agency nebo vlakem Elefant dle zaměření výletu. Je možné uspořádat i výlet na lodi po Vltavě.

Co vzít s sebou na výlet

Pláštěnku, pokud prší nebo dle předpovědi bude.

Vhodné sportovní oblečení a obuv dle počasí. Sálová obuv do tělocvičny, pokud prší.

Plavky a malý ručník, pokud oznámíme den předem návštěvu koupaliště.

Láhev s pitím (min. 0,5 l)

Kapesníky

Kšiltovku (sluneční brýle), dle potřeby ochranný krém

Batoh

Kopie průkazu zdravotní pojišťovny

Příp. plnou moc osoby pověřené k vyzvednutí dítěte mimo rodiče

Průkaz PID od 6ti let věku dítěte.

Kapesné na osobní spotřebu

Kapesné na celý týden v částce cca 300 Kč na vstupné a dopravu  vlakem nebo busem mimo Prahu (dle typu výletu).

Rodiče podepíši potvrzení o bezinfekčnosti 1. den při předání dítěte

Objednávka a cena

 

Cena: 4 400,- / 1 dítě / 1 týden *

*V případě koupě delšího časového úseku možnost úpravy ceny. Objednávky přijímáme od 11.5.2020

Pokud máte zájem o rezervaci, zavolejte nebo napište email na erika@bodytrainers.cz. Ihned vám odpovíme a domluvíme vše potřebné. Kapacita na léto je 15, max. 20 osob na týden.

FOLLOW