INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

OSOBNÍ TRÉNINK 1 NA 1 NA ZAMĚŘENÍ DLE CÍLE, PŘÁNÍ A MOŽNOSTÍ KLIENTA

Bezpečné cvičení na moderních strojích, které zajišťují správnou biomechaniku pohybu.

Více

Trénink zlepší celkovou výkonnost a sílu. Výsledkem je správné držení těla, tvarovaná a zpevněná postava.

Více

Funkční cvičení, posilující kompletně celé tělo. Jde o spojení gymnastiky, rychlosti a silového tréninku.

Více

Hlavní výhody tréninku

ZMĚNA TĚLESNÉ KONSTITUCE

Trénink je vždy přizpůsobený vašemu cíli. Trénink může být zaměřený na redukci hmotnosti, zpevnění těla a změnu tělesné konstituce.

REDUKCE HMOTNOSTI

Redukce hmotnosti je nejčastějším přáním klientům. Pro tento cíl je uzpůsoben tréninkový i výživový plán. Kontrola měření pro složení těla se provádí průběžně na nejmodernějším přístroji inbody 770.

ZLEPŠENÍ KONDICE

Cardio cvičení patří k individuálnímu tréninku a je do něj dle potřeb zahrnut. Cardio trénink podporuje spalování tuku a zlepšuje vytrvalost a celkovou kondici.

SVALOVÝ ROZVOJ

Posilováním stimulujete svalstvo k růstu. Výsledkem je zpevněná postava a zrychlení metabolismu, které podporuje spalování podkožního tuku.

ČASOVÁ EFEKTIVITA

Trénink je v délce 50 min. Za tuto dobu odcvičíte správně a účinně svalové partie. Trénink je přizpůsoben nastavené frekvenci cvičení (1 - 3 x týdně) a zohledňuje váš zdravotní stav a nastavený cíl.

BEZPEČNOST A ÚČINNOST

Úkolem trenéra je zajistit správnou techniku cvičení a dohled, aby bylo cvičení bezpečné a maximálně účinné a funkční.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

ONLINE KOMUNIKACE A KOUČINK

Online podpora zajišťuje zodpovězení dotazů a rychlou komunikaci v otázkách tréninku a zdravé výživy a regenerace.  Online koučink zahrnuje vedený trénink přes Skype. Komunikace probíhá pravidelně v domluvených časech s průběžným vyhodnocováním výsledků a měření. Tato forma je vhodná pro časově vytížené osoby.

Výživový plán

Správné nastavení jídelníčku a vhodná suplementace je nedílnou součástí fitness programu. Zdravá a plnohodnotná strava zrychlí vaše výsledky a pozitivně ovlivní vaše zdraví. Jídelní plán je standartně vytvořen tak, aby vám příprava jídla zabrala co nejméně času. Potraviny jsou vybírané na základě vašeho cíle a chuťových preferencí. Složení odpovídá i vašemu zdravotnímu stavu (alergie apod.)

FYZIOTERAPIE A MASÁŽE

Aby byl trénink a jemu věnovaný čas využit na maximum, využíváme péči a služeb fyzioterapeutů a masérky. Spolupracujeme s fyzio centrem KINISI, které zajišťuje špičkové služby.

FOLLOW