Pojeďte s námi na sportovně relaxační pobyt

A užijte si zábavu, sport a odpočinek
Program

V letních i zimních měsících pořádáme sportovně relaxační pobyty, které jsou určeny pro klienty všech věkových kategorií. Pobyty s propracovaným programem jsou zaměřené na kvalitní cvičení se špičkovými fitness a rehabilitačními pomůckami, relaxaci, wellness a zábavu. Pobyty jsou naplánované standartně na víkend nebo i delší časový úsek 4–5 dní. Sportovní lekce jsou standartně 2 x denně. Relaxaci, procházkám a dalším aktivitám se můžete věnovat dostatečně během dne. Večer je zakončený společenskou aktivitou. Během pobytu jsou vám k dispozici instruktoři, kteří vedou celý program i organizačně.

Sportovní aktivity

Během pobytu si dostatečně zacvičíte, vypotíte hodně kalorií a protáhnete své tělo. Připravené jsou pro vás skupinové lekce kruhového tréninku a lekce pro zdravá záda. Na některých pobytech jsou v nabídce i lekce jógy a pilates. Cvičení je zaměřené na zlepšení kondice, zpevnění všech ochablých svalů, odstranění bolesti zad, redukci váhy a relaxaci organismu. Během letních měsíců využíváme okolí na inline bruslení, vycházky, tůry, plavání a cyklovýlety. V zimních měsících je prostor i pro lyžování.

Pobyt uprostřed přírody

Pobyty jsou realizované v horských wellness hotelech, wellness chatách nebo v hotelech u našich jezer. V průběhu pobytu tak můžete sami vyrazit do přírody na procházku, cyklovýlet a výšlap nebo návštěvu okolních památek a měst. Tyto aktivity jsou většinou také součástí společného programu. Vybíráme krásné lokality, které vás odpoutají od každodenního stresu a shonu, abychom vám dokázali zajistit maximální relaxaci a dopřát opravdový zážitek.

Relaxace a odpočinek

Vybrané wellness hotely a zařízení disponují wellness zónou. Můžete si tak dopřát různé druhy masáží, jacuzzi, saunu, páru, bazén a další wellness služby, které vám pomohou načerpat novou energii. Masáže jsou velmi oblíbené a žádané. Rezervace proto doporučujeme udělat předem, abychom vám zajistili místo a přesný čas.  Masáže i ostatní wellness procedury vám pomohou od bolesti a zatuhlosti svalů a zrelaxují tělo po sportovních aktivitách.

Stravování

Součástí pobytu je zajištění plné penze nebo polopenze. Klademe důraz na kvalitu, chuť, zdravé a čerstvé složení. Jídelníček si s námi můžete předem domluvit a upravit podle svých potřeb a nároků. V hotelech je ráno vždy k dispozici bohatá snídaně formou bufetu. Preferujeme a vybíráme ty hotely, které nabízí kvalitní menu, se kterými máme dobrou osobní zkušenost a které mají výborné recenze.

Zábava

Zábavní a společenský program nesmí chybět na žádné skvělé akci. Součástí pobytu je proto zajištění zábavné části, kterou může být společný večer v hotelu i mimo něj. Využíváme i nabídky zábavních služeb v okolí. Zábavou můžou být čtyřkolky, adrenalinový park, bojovky a geocaching, únikové hry, sportovní soutěže, párty v klubu, karaoke. V zimních měsících na horách je pak velmi oblíbené psí spřežení. Účast je čistě dobrovolná a záleží na vás, zda program plně využijete nebo věnujete svůj čas relaxaci.

Pobyty a akce pro 2020

Bedřiška Resort

3 denní pobyt v hotelu Bedřiška, Špindlerův Mlýn

Červenec 2020

Amenity Resort Lipno

3 denní pobyt v Amenity Resortu na Lipně

Srpen 2020

Erlebachova Bouda

3 denní pobyt v Erlebachově Boudě, Špindlerův Mlýn

Listopad 2020

 

Foto z našich posledních akcí