Mgr. Erika Ikriová

Personal Fitness Trainer & Coach

O mně

 

Ve fitness odvětví se pohybuji více než 10 let a sportu se věnuji od dětství. Dříve jsem aktivně tančila latinsko-americké tance, poté jsem se začala plně věnovat fitness, běhu a trénování osob.

 

Ráda se účastním závodů, kde si člověk může otestovat své fyzické možnosti a sáhnout si za hranice. Zdravý životní styl a čistá strava patřily vždy přirozeně do mého života. Zajímá mě vše, co se týká lidského zdraví a fyzické zdatnosti a posouvání limitů.

 

Spolupráce se mnou:

Poskytuji tréninkové programy pro sportovce a aktivní jedince, které zlepší kondici, sílu, vytrvalost a průběžně napraví disbalance.

Spolupracuji s fyzioterapeuty, psychoterapeuty, maséry a dalšími fitness trenéry.

Zajišťuji pro klienty sportovní a wellness pobyty.

Fitness tréninky jsou určené pro muže i ženy. Specializuji se zejména na silový trénink, tréninky a výživové plány pro redukci hmotnosti, kompenzační cvičení s dohledem fyzioterapeuta pro jednostranně zatěžované sportovce,  na změnu postavy a budování síly.

Mými klientkami jsou také ženy po porodu, které se chtějí dostat zpět do kondice a ženy, které už aktivně žijí a cvičí a chtějí se fitness věnovat více, mít dokonalé tvary, více energie.

Trénuji ve fitness centru formou individuální lekce, twin lekce. Pokud máte a chcete využít domácí posilovnu, je možné domluvit trénink v pohodlí vašeho domova.

Trénuji skupinové a kruhové tréninky.

Klientům vytvářím jídelníčky na míru a zajišťuji krabičkové diety.

Nejvíce mne těší úspěšná oboustranná spolupráce WIN x WIN, která pro mne znamená úspěch a radost z dobře odvedené práce, dosažení společně naplánovaných výsledků. Pro klienta osobní posun, progres, proměnu (fyzickou i psychickou), nový životní styl, mnohdy nový smysl, postoj, radost, motivaci a přísun energie ve všech směrech.

A mé osobní preference? 🙂 Aktivní plnohodnotný život - smích, sport, hudba, cestování, osobní rozvoj, výživné dobré jídlo a pití.

 

 

 

Please follow & like us 🙂