FITNESS TRÉNINKY A INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY

Doporučuji Eriku jako osobní trenérku. Erika pracovala jako můj fitness trenér více než pět let a byla nejoblíbenější a nejschopnější ze všech mých trenérů. Spolupracuje skvěle se svými klienty a její znalosti fitnesss a fyziologie jsou bezkonkurenční. Erika s klienty pracuje individuálně. Někteří chtějí získat kondici a být fit, ale další skupinou jsou osoby, které jsou po zranění a potřebují rehabilitační program. Erika poskytuje a vytváří fitness programy a individuální cvičební režimy. Má dlouhý seznam zákazníků, kteří s ní chtějí pracovat a je schopna pomáhat lidem dosahovat velkolepých výsledků s různými cíli. Erice velice záleží na klientech a má schopnosti rozvíjet plány, které jim skutečně pomohou, a proto ji velmi doporučuji. Její interpersonální dovednosti, znalosti a schopnosti v oblasti fitness a její pečlivá pracovní etika z ní činní nejlepšího trenéra, kterého znám.
Helena Finance Director
Jsem klientem Eriky již několik let. Erika je opravdu profesionálka. Po prvním setkání a posuzování mé tělesné konstituce připravila fitness tréninky a stravovací plán přímo na míru. Trénovala mě, vedla mě a motivovala mě. Díky ní jsem byla schopna zhubnout 15 kg. Přestože jsem dosáhla svého cíle, pokračuji v trénincích s Erikou kvůli její osobnosti, postoji a profesionalitě. Velice doporučuji Eriku těm, kteří chtějí něco udělat pro zdraví, zlepšit svou kondici a bojí se jít do posilovny. S Erikou získáte opravdu dobrého kouče.
RadkaSales Manager CEE
Eriku znám jako výborného odborníka na zdravou výživu i jako zkušenou fitness trenérku, navíc je to sympatická a příjemná holka. Jestli chcete udělat něco pro své zdraví, tak doporučuji:-)
Hanus Projektový manažer

Tréninky dětí - Míša (Turnerův syndrom)

K Erice jsem chodila v 11 letech. Tehdá jsem byla taková baculatá holčina a díky Erice jsem se strašně vysportovala. Chodila jsem 3x týdně a Erika mi vždy dávala úkoly, například když skočím 100x přes švihadlo, tak další hodinu mi něco přinese. O to víc mě to bavilo. Byly různé soutěže např. v klikách, sedy-lehy a za to byly odměny. Chodily jsme běhat na Jureček, pak se koupat na Fialku, což mě vždy bavilo. S Erikou jsem vždy probrala školu, učitele, rodiče a vše možné. Vždy se mi snažila ty tréninky udělat zajímavější, aby mě bavily. Erika je nejenom velmi dobrá trenérka, ale i skvělý člověk, se kterým můžu probrat vše.
Míša
Po prvním "houserovi" ve 34 letech a zablokované krční páteři jsem se musela dát nějak dohromady. Konkrétně posílit vnitřní stabilizační systém. Na rehabilitaci mi ukázali pár cviků a pak už jsem se musela starat sama. Erika mi pomohla uspořádat jídelníček a hlavně cvičit tak, abych posilovala opravdu to, co mám, správně dýchala a všechny ostatní věci, které při skupinovém cvičení lektor prostě neuhlídá. V současné době chodím stále cvičit a cítím se báječně!
Martina
Před 3 lety jsem se rozhodla po delší odmlce začít znovu cvičit. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala shodit více kilo, rozhodla jsem se pro formu cvičení pod dohledem trenérky. Postupně a nenásilnou formou jsme společnými silami začaly mé tělo (v té době převážně tuky a trochu svalů) zvykat na pravidelný pohyb a na pozvolnou redukci stravy. A ejhle ono to šlo! Postupně, nenápadně ale zaručeně. Rok s rokem se sešel a já měla dole cca 7 kg a co hlavně -  cítila jsem se v pohodě a v mnohem lepší náladě. Dnes už je to, jak jsem napsala, více jak 3 roky. Váhu si udržuji cca o 14 kg nižší, než když jsem se cvičením začala. Je mi 44 let - mnohé z nás by si mohly myslet, že v tomto věku, už se zhubnout téměř nedá, ale není to pravda, chce to jen vůli, disciplínu, radost z pohybu a především dobrého trenéra, který stojí za vámi, je na vás přísný, ale to dělá právě proto, že vás má rád a chce abyste dosáhli svého cíle. Myslím, že cvičení patří (alespoň pro mě) k životu tak jak voda a vzduch.“
Anička