Kateřina Džulová

Massage Therapist

O mně:

Jsem zdravotní sestra, kterou těší pomáhat lidem od bolesti. Nabízím Vám relaxační či detoxikační masáže s rehabilitačními prvky.
Při masáži kombinuji více masérských technik pro lepší efektivitu procedury. Každý člověk je jiný, jinak opotřebovaný, jinak zaměstnaný apod.

Proto upřednostňuji individuální přístup ke každému klientovi.

 

„Odejdu až bolest ustoupí“

 

Masáž patří mezi nejstarší a nejoblíbenější regenerační procedury. Slovo „masáž“ je řeckého původu. Už starořecký lékař Hippokratés šířil toto lidové léčitelství. Masáž rozproudí krev uvolní napětí a bolest, ale také napomáhá ke zlepšení duševní pohody. Pro zvýšení účinků masáže je dobré více pít, z důvodu vyloučení většího množství toxinů. A Aby masáž byla příjemným prožitkem a splnila vaše očekávání, je dobré se na ní pozitivně naladit a po zbytek dne se vyhýbat vyšší fyzické námaze.

 

 

 

Nabídka

BREUSSOVA MASÁŽ

je jemnou, silně energetickou masáží zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, opotřebované loténky, pouze zdegenerované, které se masáží obnoví. Breussovou masáží páteře se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se olej. Jedná se o za studena vylisovaný olivový olej s třezalkou. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do Celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Nezanedbatelná je automatická masáž akupresurních bodů, především na meridiánu močových cest. Využití Breussova masáž je ideálním doplňkem Dornovy metody. Může se použít po terapii na uklidnění svalstva, ale i sám pan Dorn doporučuje její použití před použitím své metody pro uvolnění svalového napětí. Posunuté obratle mohou být vráceny do původního stavu již při ní. Může být použita jako samostatná, plnohodnotná masáž. Masáž je možno libovolně opakovat.

 

◊◊◊◊◊

 

KLASICKÁ MASÁŽ A RELAXAČNÍ MASÁŽ

Provádí se tlakem, třením, hnětením nebo vytřásáním příslušných svalových partií. Masáž má pozitivní dopad na celkový stav našeho organismu, posiluje a
regeneruje naše tělo i duši. Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější. Pravidelná masáž je také velmi dobrým doplňkem při jakékoliv fyzické námaze. Zlepšuje naše výkony tím, že zvyšuje odolnost svalů, potlačuje vedlejší účinky cvičení (ztuhlost, bolest) a urychluje regeneraci svalů po větší fyzické námaze. V neposlední řadě se používá při rekonvalescenci po různých nemocech, úrazech a operacích. Po masáži tělo výrazně vylučuje, proto je důležité hodně pít po celý zbytek dne.

Více o masáži: Klasická masáž

Masáž zad: 60 min..... 999,- Kč / 90 min....1.499,- Kč
Reflexní masáž krční a bederní páteře:  60 min..... 999 ,-Kč
Masáž hlavy a šíje: 45 min.... 749,-Kč
Obličejová masáž a reflexní masáž hlavy: 45 min.... 749,-Kč
Relaxační masáž celého těla:  90 min..... 1.499,-Kč
Rekondiční masáž celého těla:  90 min..... 1.499,-Kč
Masáž dolních končetin:  60 min.... 849,-Kč

◊◊◊◊◊

REFLEXNÍ TERAPIE NOHOU

je doplňková nebo podpůrná terapie, která napomáhá zprůchodnit tok energie konkrétními zónami. Tok energie zprůchodníme vyvíjením tlaku na určité body v chronologické posloupnosti. Výsledkem zprůchodnění jednotlivých zón je zlepšení až stabilizování funkčnosti orgánových ústrojí a soustav v našem těle. Stimulací bodů můžeme najít problém a následně jej zmírnit. Zprůchodněním energetických zón zmírníme stres a únavu což jsou první příznaky překážek v energetických drahách. Správný tok energií sníží symptomy nejrůznějších onemocnění. Reflexní terapii provádíme buď jako samostatnou terapii pro uvolnění psychického napětí nebo jako podpůrnou léčbu již konkrétního onemocnění se kterým se pacient léčí u svého lékaře. Reflexní terapie má také velký význam před celkovou masáží.

Více o masáži: Reflexologie nohou

 

 30 min/ 500,- Kč

 

◊◊◊◊◊

MEDOVÁ MASÁŽ

Je příjemná, intenzivní, léčebná procedura prováděná kompresními hmaty. Dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů, předcházet tak civilizačním chorobám. Masáž se provádí zpravidla na zádech klienta. Doporučuji masáž medem i na klouby. Medová masáž je ukončena okurkovým zábalem, který má blahodárné účinky pro pokožku. Po masáži budete jako znovuzrození.

Více o masáži: Medová masáž

 

50 min.... 1.199,- Kč /  75 min.... 1.799,- Kč

◊◊◊◊◊

WHO NEED MASSAGE RAISE YOUR HANDS!

TEL: 702 968 998

TEL: 702 968 998

PRO OBJEDNÁVKY