Bc. Erika Ikriová

Personal Fitness Trainer & Coach

O mně

Ve fitness odvětví se pohybuji více než 10 let. Specializuji se na poskytování komplexních tréninkových programů, které celkově zlepšují životní styl člověka. Spolupracuji s lékaři, fyzioterapeuty, psychoterapeuty, maséry a dalšími fitness trenéry. Zajišťuji pro klienty sportovní a wellness pobyty, vzdělávací kurzy pro osobnostní rozvoj.

 

Fitness tréninky jsou určené pro muže i ženy. Specializuji se zejména na ženy po porodu, ženy, které se chtějí dostat do kondice a ženy, které už aktivně žijí a cvičí a chtějí se fitness věnovat více, mít dokonalé tvary, více energie.

 

Trénuji ve fitness centru formou individuální lekce, twin lekce. Pokud máte a chcete využít domácí posilovnu, je možné domluvit trénink v pohodlí vašeho domova. Trénuji také OUTDOOR a kruhové tréninky.

Klientům vytvářím jídelníčky na míru a zajišťuji krabičkové diety.

Působím jako masérka. S mým týmem masírujeme v Říčanech a vybrat si můžete relaxační, rekondiční a detoxikační masáž.

 

Nejvíce mne těší úspěšná oboustranná spolupráce WIN x WIN, která pro mne znamená úspěch a radost z dobře odvedené práce, dosažení společně naplánovaných výsledků. Pro klienta osobní posun, progres, proměnu (fyzickou i psychickou), nový životní styl, mnohdy nový smysl, postoj, radost, motivaci a přísun energie ve všech směrech.

Na tréninku preferuji uvolněnou atmosféru a efektivitu. Sport má být hlavně zábava!

A mé osobní preference? 🙂 Aktivní plnohodnotný život - smích, sport, hudba, cestování, osobní rozvoj, dobré jídlo a pití.

 

 

 

Please follow & like us 🙂

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn
Follow by Email
RSS